mod_eprivacy

baner strony

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

 w Grębocinie

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!
Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Mamy za sobą dziesięć miesięcy ciężkiej i wytężonej pracy stacjonarnej, ale przede wszystkim zdalnej. Dlatego też był to rok wyjątkowy; rok, w którym poznawaliśmy nową rzeczywistość. Dziękuję za wzajemną życzliwość, cierpliwość, wyrozumiałość oraz współpracę i trud włożony we wszystkie działania. Każdemu było trudno, ale pokazaliśmy, że wszystko jest możliwe dzięki zaangażowaniu i wytrwałości.
Uczniowie - Wasza chęć zdobywania wiedzy WYGRAŁA. Pomogła Wam zapewne biegłość w posługiwaniu się technologią informacyjną 😊
Rodzice - Wasze zaangażowanie, poświęcenie, cierpliwość i przede wszystkim współpraca – wspieranie naszych działań oraz poświęcony czas były nieocenione.
Nauczyciele - Wasza kreatywność i umiejętność nauczania w nowej, nieznanej dotychczas formie pokazały, że jesteście wyjątkowi.
Drodzy Pracownicy Szkoły, dziękuję, że zawsze jesteście gotowi do podejmowania nowych wyzwań i można na Was liczyć w każdej sytuacji.
Wszystkim życzymy udanego wypoczynku, spokoju i zdrowia oraz tego, abyśmy spotkali się we wrześniu pełni sił oraz nowych pomysłów.

Dyrektor Aleksandra Lisiecka
Wice Dyrektor Iwona Bartczak