mod_eprivacy

baner strony

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

 w Grębocinie

Mikołajki w naszej szkole

Uczniowie naszej szkoły, jak co roku w napięciu oczekiwali odwiedzin Mikołaja. W tym szczególnym dniu przyszli do szkoły w mikołajkowych czapeczkach. Od rana klasy starsze uczestniczyły w biegu sztafetowym. Kiedy uczniowie wrócili do klas, usłyszeli znajome okrzyki ho! ho! ho! To znak, ze po szkolnych korytarzach wędruje szanowny Gość - Mikołaj wraz ze śnieżynkami. Dla każdego dziecka przyniósł słodką niespodziankę. Spotkanie z Mikołajem sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń. Tym bardziej, że szkołę odwiedziło aż dwóch Mikołajów. Pierwszy reprezentował Radę Rodziców, drugi Radę Sołecką i Radnych Grębocina. W tym dniu do klas zaglądali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i zapraszali do wzięcia udziału w zabawach konkursowych związanych z mikołajkami. Każda klasa zasłużyła na tytuł „Mikołajkowa Klasa”.