mod_eprivacy

baner strony

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

 w Grębocinie

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - etap gminny

4 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Na uroczystym rozpoczęciu pani dyrektor Aleksandra Lisiecka przywitała wicewójta pana Wojciecha Rakowieckiego oraz wszystkich uczestników i opiekunów przybyłych z innych szkół. Celem Turnieju jest popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, oraz działania na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego. W kategorii 10-12 lat pierwsze miejsce drużynowo zajęła Szkoła Podstawowa w Złotorii, natomiast w kategorii powyżej 13 lat Szkoła Podstawowa w Grębocinie, uczniowie w składzie Katarzyna Krawitowska, Szymon Jabłoński i Mikołaj Widliński z 3GC. Indywidualnie pierwsze miejsce w młodszej grupie wiekowej zajął Jakub Worach z 5D a w starszej Mikołaj Widliński z 3GC. Sponsorem nagród w konkursie była Gmina Lubicz a organizatorami turnieju nauczyciele naszej szkoły pani Hanna Muchalska oraz pan Aleksander Sochocki. Zadania z pierwszej pomocy medycznej fachowym okiem oceniała pielęgniarka pani Róża Depczyńska. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!