mod_eprivacy

baner strony

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

 w Grębocinie

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Wójt Gminy Lubicz Pan Marek Nicewicz powitał uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły a przede wszystkim nową dyrektor naszej szkoły Panią Katarzynę Rumińską. Przekazał wiele ciepłych słów i życzeń sukcesów oraz wytrwałości w pracy w nadchodzącym roku szkolnym. Pani dyrektor Katarzyna Rumińska podkreśliła jak ważna jest edukacja w życiu każdego człowieka. Życzyła uczniom powodzenia w nowym roku.

Pani dyrektor Katarzyna Rumińska ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przez 21 lat była nauczycielką języka polskiego w szkole w Lubiczu Górnym. Uczyła również historii i wiedzy o społeczeństwie, a także języka polskiego obcokrajowców. Nowa pani dyrektor wierzy w ludzi, w dobro, stawia na budowanie relacji i współpracę. Na tym chce bazować, kierując  Szkołą Podstawową w Grębocinie. Stanowisko dyrektora szkoły zostało powierzone Pani Katarzynie Rumińskiej na 5 lat.

Funkcję wicedyrektora będzie kontynuowała Pani Iwona Bartczak, natomiast kierownikiem placówki przedszkolnej w Gronowie pozostała Pani Katarzyna Kleczaj.