Święto szkoły

16 października, jak co roku, nasza szkoła obchodzi swoje święto oraz Święto Patrona. W tym roku mogliśmy być uczestnikami innego niż zazwyczaj apelu. Był to specjalnie przygotowany film oraz słuchowisko, związane z naszym patronem świętym Janem Pawłem II, które przygotowali uczniowie klas ósmych wraz z katechetami ks. Damianem, ks. Witoldem oraz Panem Dariuszem Gejdą. W tym uroczystym dniu, zgodnie z tradycją, dzieci z klas pierwszych zostały również pasowane przez Panią Dyrektor Aleksandrę Lisiecką na uczniów naszej szkoły.

View the embedded image gallery online at:
https://grebocin.com/wydarzenia#sigProIde487f9499f

Ślubowanie klas pierwszych

16 października 2020 roku odbyło się ważne wydarzenie w życiu naszej szkoły. Po uroczystym Ślubowaniu Uczniów Klas Pierwszych, Dyrektor Szkoły Pani Aleksandra Lisiecka pasowała wszystkich pierwszaków na uczniów. Lecz zanim Pierwszacy stali się pełnoprawnymi członkami naszej społeczności szkolnej wykazali się poznanymi już wiadomościami i umiejętnościami. Poprzez recytację wierszy i piosenek dzieci udowodniły, że wiedzą już wiele o naszej ojczyźnie, o jej symbolach narodowych, tradycjach i zwyczajach. Znają zasady ruchu drogowego, wiedzą jak należy zachowywać się w szkole i w klasie, aby bezpiecznie i z przyjemnością uczyć się i bawić. Na koniec czekały na dzieci prezenty od Wójta Pana Marka Nicewicza i uczniów klas drugich i trzecich.
Tegoroczne Ślubowanie chociaż w reżimie sanitarnym i niestety bez udziału rodziców, było równie uroczyste i piękne.

View the embedded image gallery online at:
https://grebocin.com/wydarzenia#sigProIdbe0963cd61

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!
Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Mamy za sobą dziesięć miesięcy ciężkiej i wytężonej pracy stacjonarnej, ale przede wszystkim zdalnej. Dlatego też był to rok wyjątkowy; rok, w którym poznawaliśmy nową rzeczywistość. Dziękuję za wzajemną życzliwość, cierpliwość, wyrozumiałość oraz współpracę i trud włożony we wszystkie działania. Każdemu było trudno, ale pokazaliśmy, że wszystko jest możliwe dzięki zaangażowaniu i wytrwałości.
Uczniowie - Wasza chęć zdobywania wiedzy WYGRAŁA. Pomogła Wam zapewne biegłość w posługiwaniu się technologią informacyjną 😊
Rodzice - Wasze zaangażowanie, poświęcenie, cierpliwość i przede wszystkim współpraca – wspieranie naszych działań oraz poświęcony czas były nieocenione.
Nauczyciele - Wasza kreatywność i umiejętność nauczania w nowej, nieznanej dotychczas formie pokazały, że jesteście wyjątkowi.
Drodzy Pracownicy Szkoły, dziękuję, że zawsze jesteście gotowi do podejmowania nowych wyzwań i można na Was liczyć w każdej sytuacji.
Wszystkim życzymy udanego wypoczynku, spokoju i zdrowia oraz tego, abyśmy spotkali się we wrześniu pełni sił oraz nowych pomysłów.

Dyrektor Aleksandra Lisiecka
Wice Dyrektor Iwona Bartczak

Strona 1 z 40