mod_eprivacy

baner strony

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

 w Grębocinie

     W naszej szkole pojawiła się nowa gazetka o tematyce zdrowotnej. Zachęcamy do jej obejrzenia oraz przeczytania cennych informacji dotyczących zdrowego odżywiania. Szczególnie zapraszają kolorowe warzywa i owoce, które tak licznie znalazły się na niej. Temat zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej często w naszej szkole jest poruszany, a nowo powstała gazetka ścienna jest kontynuacją min. Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania oraz Światowego dnia Cukrzycy, które przypadają w listopadzie. W tym temacie zawsze swoją dobrą radą służy Pani Roża Depczyńska - pielęgniarka szkolna, która chętnie udziela odpowiedzi na cenne pytania oraz rozdaje ulotki o tematyce zdrowotnej. Dbając o własne zdrowie zapewniamy sobie długie życie.