mod_eprivacy

baner strony

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

 w Grębocinie

Międzyszkolna Miniolimpiada Sportowa Klas III Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Lubicz

W piątek, 28 lutego 2020 roku w naszej szkole odbyła się Międzyszkolna Miniolimpiada Sportowa Klas III Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Lubicz. Celem zawodów była popularyzacja aktywności fizycznej i propagowanie zasad zdrowej rywalizacji. Zawodników i wszystkich zgromadzonych przywitała pani Dyrektor Aleksandra Lisiecka. W zawodach wzięły udział: SP Lubicz Górny, SP Młyniec, SP Złotoria i SP Grębocin. Rozgrywki oglądali zaproszeni goście: Wójt Gminy Lubicz pan Marek Nicewicz, Dyrektor ZAESiP pani Małgorzata Łęc-Sienkiewicz oraz kierownik Promocji i Komunikacji Społecznej pan Jarosław Nadolski.

Puchar zdobyła po raz drugi z rzędu nasza szkoła. Ogromne brawa dla dzieci i pani Jolanty Leszczyńskiej, która przygotowała uczniów do zawodów. Sędzią głównym była pani Karolina Pszczółkowska. Organizacją tego sportowego wydarzenia zajęły się panie: Małgorzata Dąbrowska i Małgorzata Prątnicka🏆🥇🥈🥉⛹🏻‍♂️🤾🏻‍♂️🤼‍♀️