Międzyszkolna Miniolimpiada Sportowa Klas III Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Lubicz

W piątek, 28 lutego 2020 roku w naszej szkole odbyła się Międzyszkolna Miniolimpiada Sportowa Klas III Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Lubicz. Celem zawodów była popularyzacja aktywności fizycznej i propagowanie zasad zdrowej rywalizacji. Zawodników i wszystkich zgromadzonych przywitała pani Dyrektor Aleksandra Lisiecka. W zawodach wzięły udział: SP Lubicz Górny, SP Młyniec, SP Złotoria i SP Grębocin. Rozgrywki oglądali zaproszeni goście: Wójt Gminy Lubicz pan Marek Nicewicz, Dyrektor ZAESiP pani Małgorzata Łęc-Sienkiewicz oraz kierownik Promocji i Komunikacji Społecznej pan Jarosław Nadolski.

Puchar zdobyła po raz drugi z rzędu nasza szkoła. Ogromne brawa dla dzieci i pani Jolanty Leszczyńskiej, która przygotowała uczniów do zawodów. Sędzią głównym była pani Karolina Pszczółkowska. Organizacją tego sportowego wydarzenia zajęły się panie: Małgorzata Dąbrowska i Małgorzata Prątnicka🏆🥇🥈🥉⛹🏻‍♂️🤾🏻‍♂️🤼‍♀️

View the embedded image gallery online at:
https://grebocin.com/sport#sigProId89af9afcf6

Sukcesy sportowe

Sportowe wieści. Chłopcy z Grębocina zostali Mistrzami Gminy Lubicz w Koszykówce. Mecz od pierwszej kwarty był pod kontrolą i zakończył się dużą przewagą punktową. Trzymajcie za nich kciuki, teraz czas na etap powiatowy. Jeszcze raz - GRATULACJE

View the embedded image gallery online at:
https://grebocin.com/sport#sigProId38a493d8a9

Zawody wojewódzkie w piłce nożnej chłopców – Igrzyska Dzieci

W dniu 17 października 2019 roku w Wąbrzeźnie odbył się ćwierćfinał zawodów wojewódzkich w piłce nożnej chłopców młodszych-Igrzyska Dzieci.

W zawodach uczestniczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Grębocinie w składzie: Wiktor Mariański, Kornel Dębski, Maksymilian Rzepiński, Jakub Worach, Kamil Trociński, Marcin Kościecha, Samuel Gołębiewski, Ruben Gołębiewski, Filip Dunajski, Szkoła Podstawowa z Golubia-Dobrzynia i Szkoła Podstawowa nr 3 z Wąbrzeźna. Szkoła Podstawowa z Włocławka zrezygnowała z udziału w zawodach.

Rozgrywki odbywały się systemem ,,każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich meczów nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce. Zawody wygrała Szkoła Podstawowa w Wąbrzeźnie.

Udział w zawodach tego szczebla i zajęcie 3 miejsca jest sukcesem naszych uczniów.

View the embedded image gallery online at:
https://grebocin.com/sport#sigProId31cb45db06

Strona 1 z 16