mod_eprivacy

baner strony

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

 w Grębocinie

Podsumowanie I semestru 2013/2014

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014 – I semestr

 

Klasy 0 – III

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny dla klas „0” pt. „Jesień z leniwą ósemką”

(organizowany przez TOSDMN w Toruniu).

Konkurs związany z Tygodniem Świadomości Dysleksji

I m-ce – Żurawska Patrycja

wyróżnienia – Domin Marcelina

Ciżmowska Julia

Waltewski Marcin

 

Szkolny Konkurs Fotograficzny ,, Jesień w obiektywie"

I m-ce – Adamczewska Paulina 2b
I m-ce – Kaczmarczyk Filip 2b

I m-ce – Puszczyńska Dobrosława 3b

I m-ce – Zygadło Kornelia 3b
II m-ce – Gajtkowski Jan 2b

II m-ce – Krużycka Amelia 1a

II m-ce – Śliwa Martyna 1a
II m-ce – Skierkowski Mikołaj 2b
II m-ce – Sudoł Roksana 2b
III m-ce – Lewandowski Bartosz 2b


Szkolny Konkurs ,, Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy"

I m-ce – Skierkowski Mikołaj  2b

I m-ce – Śliwa Martyna 1a

II m-ce – Bartkiewicz Mikołaj 1a

III m-ce – Puszczyńska Dobrosława 3b

 

Konkurs plastyczny „Świat roślin i zwierząt”

I m-ce – Oporek Oliwia 1a

II m-ce – Nowak Igor 3b

III m-ce – Sędzikowski Michał 1a

  

Klasy IV – VI

 

Sukcesy sportowe

 

I miejsce w Gminnym Turnieju Unihokeja chłopców SP

23.10.2013 w Grębocinie.

Skład drużyny:

1. Gołaś Michał

2. Osiński Mikołaj

3. Guranowski Szymon

4. Maciąg Hubert

5. Piechocki Paweł

6. Narewski Krystian

7. Wierzbicki Paweł

8. Buczkowski Patryk

9. Waszewski Miłosz

10. Jedryczko Jakub

11. Biernacki  Dominik

12. Wiśniewski Jakub

 

I miejsce  na  Mistrzostwach  Powiatu  Toruńskiego  w  Unihokeja chłopców  SP

- 6 listopad 2013 Chełmża

Skład drużyny:

1. Gołaś Michał

2. Osiński Mikołaj

3. Guranowski Szymon

4. Maciąg Hubert

5. Piechocki Paweł

6. Narewski Krystian

7. Wierzbicki Paweł

8. Buczkowski Patryk

9. Waszewski Miłosz

10. Jedryczko Jakub

11. Biernacki  Dominik

12. Wiśniewski Jakub

 

II miejsce w  Półfinałach  Wojewódzkich  Unihokeja  Chłopców

Szkół Podstawowych

- 20 listopad 2013 Toruń

Skład drużyny:

1. Osiński Mikołaj

2. Guranowski Szymon

3. Maciąg Hubert

4. Piechocki Paweł

5. Narewski Krystian

6. Wierzbicki Paweł

7. Buczkowski Patryk

8. Waszewski Miłosz

9.  Jedryczko Jakub

10. Biernacki  Dominik

11. Wiśniewski Jakub

 

I miejsce w Gminnym Turnieju Halowej  Piłki  Nożnej  dziewcząt SP

25 styczeń 2014 w Grębocinie

Skład drużyny:

  1. Martyna  Nicińska

  2. Julia Miedzak

  3. Paulina Guzowska

  4. Joanna Gejda

  5. Zuzanna Kruszewska

  6. Aleksandra Grzankowska

  7. Wiktoria Tomaszewska

  8. Zuzanna Lorek

  9. Marika Geisel

  10. Angelika Borkowska

 

II miejsce w Gminnym Turnieju  Piłki Nożnej chłopców SP

28.09.2013 – Orlik Grębocin.

Skład drużyny:

  1. Michał Gołaś

  2. Mikołaj Osiński

  3. Jakub Jędryczko

  4. Dominik Biernacki

  5. Miłosz Waszewski

  6. Mateusz Stępniewski

  7. Patryk Buczkowski

  8. Hubert Maciąg

  9. Kewin Fritzkowski

 

II miejsce  w  Gminnym Turnieju  Piłki Siatkowej  chłopców  SP

12 grudzień 2013 w Grębocinie.

Skład  drużyny:

1. Dominik Biernacki

2. Szymon Guranowski

3. Hubert Maciąg

4. Jakub Wiśniewski

5. Paweł Wierzbicki

6. Kewin Fritzkowski

7. Miłosz Waszewski

8. Wiktor Klonowski

9. Patryk Narewski

 

III miejsce Gminny Turniej  Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych

 – 7 grudnia 2013 w Lubiczu Górnym.

 Skład reprezentacji:

1. Iza Baprawska

2. Zuzanna Lorek

3. Joanna Gejda

4. Hubert Maciąg

5. Kewin Fritzkowski

6.Mikołaj Osiński

 

Sukcesy sportowe Alicji Śliwickiej

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych – szachy klasyczne

(grupa dziewcząt do lat 12)

– Zamek Książ 10 – 17.04.2013 – SREBRNY MEDAL

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski – II Liga Juniorów

– Szczyrk 22 – 30.07.2013 – Indywidualnie III miejsce na szachownicy do lat 18- u

 

Mistrzostwa Europy w Szachach Błyskawicznych (grupa dziewcząt do lat 12, 14, 16)

 – Warszawa 13.12.2013 – ZŁOTY MEDAL

 

Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich (grupa dziewcząt do lat 12)

 – Warszawa 14 - 15.12.2013 – ZŁOTY MEDAL

 

Mistrzostwa Świata Juniorów, dziewczęta do lat 12  

– Al – Ain, Zjednoczone Emiraty Arabskie 18 – 29.12.2013 – XII miejsce

 

Mistrzostwa Polski do lat 14 (błyskawiczne i szybkie)

Olsztyn – V, VI miejsce

 

Sukcesy sportowe Zuzi Wierzbickiej 6c (członkini Klubu UKS DRWĘCA NOVAR Lubicz – piłka ręczna )

I miejsce w województwie kujawsko – pomorskim 2013r

I miejsce na zawodach powiatowych 2013r

IV miejsce – Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej – Ryjewo 2013r

IV miejsce – Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej – Lubicz 2013r

IV miejsce – Ogólnopolski Andrzejkowy Turniej Piłki Ręcznej – Lubicz 2013r

V miejsce – Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej – Łukowo 2013r

XI miejsce – Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej – Dopiewo 2013r (rocznik 2000)

 

Międzyszkolny konkurs literacki pt. „Bajka z literką h”

(organizowany przez TOSDMN w Toruniu).

Konkurs związany z Tygodniem Świadomości Dysleksji.

II miejsce – Gajtkowski Karol 4a

 

Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

zakwalifikowani do etapu rejonowego:

  • Zuzanna Bączek – VI B
  • Szymon Guranowski – VI B
  • Marta Rochnińska – VIC

zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:

  • Marta Rochnińska – VIC

 

„Magia Świąt Bożego Narodzenia” – konkurs literacki ( etap międzyszkolny)

Tamara Lipiejko – VB

Mateusz Stępniewski – VB

Oliwia Burdach – VIB

Joanna Gejda – VI B

Alicja Śliwicka - VIC

 

Gimnazjum

Sukcesy sportowe

 

I miejsce Gminny  Turniej  Piłki  Siatkowej  dziewcząt  Gimnazjum 14 styczeń  2014 w Grębocinie

Skład  drużyny:

  1. Bladowska Monika  
  2. Betkier Monika
  3. Goj  Paulina
  4. Grodzicka  Klaudia
  5. Grabowska Kinga
  6. Frątczak  Paulina
  7. Klugowska Emilia
  8. Kurkowska Marta
  9. Kubanek  Adrianna
  10. Niespodzińska Dominika
  11. Rutkowska Kamila
  12. Szyjkowska Emilia

 

I miejsce Gminny  Turniej  Piłki  Siatkowej  chłopców  Gimnazjum  

14 styczeń  2014 w Grębocinie

Skład  drużyny:

  1. Klejna Kacper
  2. Osiński  Jakub
  3. Laskowski  Sylwester
  4. Żuchowski Emil
  5. Kraśniewski Krystian
  6. Błotnicki Bartosz
  7. Szałkowski Piotr
  8. Reczkowski  Mirosław
  9. Szmidt Paweł

 

I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki  Nożnej dziewcząt Gimnazjum

 – 30.09.2013 Lubicz Górny

Skład drużyny:

1.Betkier Monika

2.Bladowska Monika

3.Czenkusz Wiktoria

4.Goj Paulina

5.Grabowska Kinga

6.Grodzicka Klaudia

7.Frątczak Paulina

8.Kowalska Maria

9.Sienkiewicz Wiktoria

10.Szyjkowska Emilia

 

II miejsce na Mistrzostwach Powiatu Toruńskiego w Piłce Nożnej dziewcząt Gimnazjum – 04.10.2013 Chełmża  

Skład drużyny:

1.Betkier Monika

2.Bladowska Monika

3.Czenkusz Wiktoria

4.Goj Paulina

5.Grabowska Kinga

6.Grodzicka Klaudia

7.Frątczak Paulina

8.Kowalska Maria

9.Sienkiewicz Wiktoria

10.Szyjkowska Emilia

  

III miejsce Turniej Orlików  o Puchar Premiera Donalda Tuska

14.09.2013 w Grębocinie 

Skład drużyny  dziewcząt  rocznik 2000 i 2001  (Gimnazjum)

1. Kinga Ardanowska

2. Laskowska Julia

3. Gajewska Sandra

4. Kraińska  Jagoda

5. Czenkusz Wiktoria

6. Kowalska Maria

7. Ulewicz Anna

8. Klonowska Wiktoria

 

I miejsce Gminny  Turniej  Halowej Piłki  Nożnej dziewcząt Gimnazjum  

28 styczeń  2014 w Lubiczu  Górnym

Skład drużyny:

1.Betkier Monika

2.Bladowska Monika

3.Czenkusz Wiktoria

4.Goj Paulina

5.Grabowska Kinga

6.Grodzicka Klaudia

7.Frątczak Paulina

8.Klugowska Emilia

9.Sienkiewicz Wiktoria

10.Szyjkowska Emilia

 

I miejsce Gminny  Turniej Koszykówki   chłopców  Gimnazjum  

28 styczeń 2014 w  Lubiczu  Górnym

Skład  drużyny:

1. Połomka Patryk

2. Łucki Kamil

3. Błotnicki  Bartosz

4. Dąbrowski Kacper

5. Lewandowski Rafał

6. Ziemiewicz Mateusz

7. Żuchowski Emil

8. Jarząbkowski Łukasz

9. Muzalewski Błażej

 

Inne osiągnięcia

 

 Karina Araszewicz

– laureat  konkursu przedmiotowego z biologii

 

MartynaZydorowicz, Mariusz Szmigiel, Karina Araszewicz

zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii

 

Patrycja Tomaszewska

zakwalifikowała się  do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego

 

Natalia Narewska, Karina Araszewicz, Zuzanna Tucholska

– doszły do etapu rejonowego w konkursie z języka angielskiego

 

Martyna Zydorowicz 3Gb

– laureatka konkursu „ Tuwim na Youtube”, „Przegląd recytacji i inscenizacji utworów Juliana Tuwima” w ramach obchodów Roku Juliana Tuwima – organizator KPCEN Toruń

 

Wiktoria Czenkusz 1Ga

 – zwycięstwo w Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Mieszkam

w ciekawym miejscu, poznaję nasze tradycje” organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Toruniu