Sukces recytatorski Macieja Dymerskiego z klasy 8b!

Miło nam poinformować, iż Maciej Dymerski z klasy 8B zakwalifikował się do finału XXXVI Konkursu Recytatorskiego "Wiersze, które lubimy" organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu i Studio P. W piątek, podczas eliminacji, Maciej recytował wiersz Andrzeja Waligórskiego "Ananas". Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finału, który odbędzie się w maju.

View the embedded image gallery online at:
https://grebocin.com/osiagniecia#sigProId4c639a082e

Wyróżnienie w konkursie plastycznym

Nina Opłatkowska z grupy 0b wzięła udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Kredką, farbą - jak kto czuje, niech przyrodę namaluje" organizowanym przez Stowarzyszenie Zielony Puszczyk z Niepołomic. Pod kierunkiem p. Kingi Dymerskiej dziewczynka stworzyła rysunek, który został zauważony przez komisję konkursową spośród 230 nadesłanych prac. Nina otrzymała wyróżnienie, choć sam przewodniczący komisji podkreślił, że ta praca była jego faworytem! Brawo Nina. Gratulujemy!

V Miejski Konkurs Wokalny "Zimowa Piosenka"

Uczeń klasy IIB, Szymon Blank w minioną sobotę brał udział w V Miejskim Konkursie Wokalnym "Zimowa Piosenka". Do przesłuchania w kategorii kl. I - III stanęło 44 wokalistów. Szymon kolejny raz otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy!

View the embedded image gallery online at:
https://grebocin.com/osiagniecia#sigProIdc6eca70a5b

 

Zdjęcia pochodzą z archiwum Ogniska Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza" w Toruniu.