Siatkówka

I MIEJSCE DLA CHŁOPCÓW  Z  GRĘBOCINA

W

GMINNYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

2  lutego 2013 w  ZS nr 2  w  Grębocinie  odbył się Gminny Turniej Piłki  Siatkowej

Chłopców Szkół Podstawowych.

- Mateusz  Adamczewski

- Brajan Drozdowski

- Michał Gołaś

id="8262"

View the embedded image gallery online at:
http://grebocin.com/sport?start=30#sigProId6d1f535bcb

- Aleksander Nikiel

- Dawid Kraśniewski

- Mikołaj Osiński

- Dominik Śmigielski

- Bartosz Tonderski

- Paweł Wiśniewski  

- Dawid Wojtowicz

Koszykówka

II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Koszykowej

dla chłopców ze Szkoły Podstawowej.

2 marca 2013 r. reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce w Gminnym  Turnieju  Piłki  Koszykowej chłopców Szkół Podstawowych,  Turniej  został  zorganizowany na  hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Grębocinie.

Skład reprezentacji szkoły:

1)  M. Gołaś

2) M. Osiński

3) J. Godurowski

4) D. Śmigielski

5) P. Wiśniewski

6) B. Drozdowski

7) B. Tonderski

8) D. Kraśniewski

9 )P. Połomka

10)D.Wojtowicz

Tenis stołowy

II GRAND PRIX  GMINY LUBICZ W TENISIE STOŁOWYM

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ GIMNAZJÓW.

 

9 marca 2013 r.  na  hali  sportowej  ZS nr 2 w  Grębocinie  został  zorganizowane II Grand Prix Gminy Lubicz w Tenisie Stołowym dla  uczniów Szkół Podstawowych  oraz Gimnazjów.  Organizatorem  zawodów był Urząd Gminy  Lubicz,  Rada Gminy Lubicz oraz Rada Rodziców Zespołu  Szkół Nr 2 w Grębocinie. W turnieju wzięło  udział 64 dzieci z terenu całej gminy, które rywalizowały   w swoich  kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Wyniki  poszczególnych kategorii:

Szkoła Podstawowa chłopcy:

I miejsce - Osiński Mikołaj (Szkoła Podstawowa Grębocin)

II miejsce - Polański Jakub (Klub Sportowy Krobia)

III miejsce - Kraśniewski Dawid (Szkoła Podstawowa Grębocin)

Szkoła Podstawowa dziewczęta:

I miejsce - Gajtkowska Matylda (Szkoła Podstawowa Grębocin)

II miejsce - Lorek Zuzanna (Szkoła Podstawowa Grębocin)

III miejsce - Burdach Oliwia (Szkoła Podstawowa Grębocin)

Gimnazjum chłopcy:

I miejsce - Osiński Jakub (Gimnazjum Grębocin)

II miejsce - Polański Kamil (Klub Sportowy Krobia)

III miejsce - Laskowski Patryk (Gimnazjum Grębocin)

Gimnazjum dziewczęta:

I miejsce - Grodzicka Klaudia (Gimnazjum Grębocin).  5 dni  później w Górsku,  Klaudia zajęła II miejsce na  Mistrzostwach  Powiatu  Toruńskiego w Tenisie Stołowym dla uczniów Gimnazjów w grze indywidualnej)

II miejsce -  Kossakowska Izabela (Gimnazjum Grębocin)

III miejsce -  Betkier Monika (Gimnazjum Grębocin)

Nagrody  ufundowali: Wójt Gminy Lubicz, Rada Gminy Lubicz, Rada Rodziców Zespołu Szkół Nr 2 w Grębocinie, Sympatycy Zespołu Szkół w  Grębocinie oraz Klub Sportowy Krobia.

Zwycięzcom wręczono   pamiątkowe puchary oraz  zestawy do gry w tenisa stołowego. Wszyscy uczestnicy turnieju  otrzymali także słodkie upominki od organizatorów.

View the embedded image gallery online at:
http://grebocin.com/sport?start=30#sigProId9df056e309

Strona 11 z 15