baner strony

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

 w Grębocinie

Halowa Piłka Nożna

HALOWA PIŁKA NOŻNA TURNIEJE GMINNE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

ORAZ MISTRZOSTWA POWIATU TORUŃSKIEGO W GRĘBOCINIE.

 

 

 

25 stycznia 2014 w Hali Sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Grębocinie odbył się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej dziewcząt Szkół Podstawowych. Dziewczęta z klas V oraz VI, tworzące reprezentację naszej szkoły zajęły w nim I miejsce.

 

 

Skład drużyny:

  1. Martyna Nicińska – kapitan drużyny
  2. Julia Miedzak
  3. Paulina Guzowska
  4. Joanna Gejda
  5. Zuzanna Kruszewska - bramkarka
  6. Aleksandra Grzankowska
  7. Wiktoria Tomaszewska
  8. Zuzanna Lorek
  9. Marika Geisel
  10. Angelika Borkowska

 

Warto wspomnieć o kolejnym sukcesie sportowym Martyny Nicińskiej, która 23 lutego 2014 grając w barwach swojej drużyny klubowej zdobyła I miejsce na Mistrzostwach Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt.

 

 

 

Chłopcy ze szkół podstawowych 22 lutego rozegrali Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa w Lubiczu Górnym. Chłopcy z naszej szkoły w meczach wyjazdowych zajęli III miejsce.

 

Skład drużyny:

1.Hubert Maciąg

2. Patryk Buczkowski

3. Mikołaj Osiński

4. Jakub Jędryczko

5. Dominik Biernacki

6. Jakub Wiśniewski

7. Miłosz Waszewski

 

Najlepsza okazała się drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Złotorii, która 27 lutego reprezentowała Gminę Lubicz na zorganizowanych w ZS Nr 2 w Grębocinie, Mistrzostwach Powiatu Toruńskiego w Halowej Piłce Nożnej. Na Mistrzostwach Powiatu, w grębocińskiej hali widowiskowo – sportowej gościliśmy reprezentacje z ośmiu gmin powiatu toruńskiego. 

View the embedded image gallery online at:
http://grebocin.com/sport/318-halowa-pilka-nozna#sigProIdf10287cc1d