Dzień Dziecka na sportowo

W Dniu Dziecka jak co roku nie mogło zabraknąć akcentów sportowych. Na szkolnej hali odbyły się rozgrywki zgodnie z zasadami fair play. Klasy IV-VI SP rozegrały turnieje ,,dwóch ogni” a starsze mecz ,,palanta”. Tradycyjnie odbył się również konkurs kibicowania o Puchar Przechodni Kibica. Rywalizacja była na tyle zacięta, że komisja sędziowska przyznała dwa pierwsze miejsca, które przypadły klasie VIA oraz VIB. Każda ze zwycięskich klas będzie w posiadaniu pucharu przez pół roku. Miejsce trzecie w konkursie kibicowania zajęła klasa VB. Zawody sportowe przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego. Nagrody ufundowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Grębocinie. Fot. pani Monika Ruczyńska

View the embedded image gallery online at:
http://grebocin.com/sport#sigProId27d768210d

Międzyszkolny turniej gier

W dniu 21 lutego br. przedstawiciele klas ósmych i trzecich gimnazjum naszej szkoły wzięli udział w IV Międzyszkolnym Turnieju Gier Planszowych. Organizatorem turnieju jest Technikum Samochodowe w Toruniu. W finale I miejsce w kategorii Super Farmer zajęła Zuzia Borkowska z klasy 8 b, II miejsce w Dobble zdobyła Zosia Kalczyńska z klasy 8 b. Pozostali członkowie naszej drużyny wykazali się dużą wszechstronnością i w rozgrywkach dodatkowej gry planszowej zajęli I miejsca: Hubert Olszewski i Marek Skreczko z klasy 3 gc oraz Martyna Jaranowska z klasy 8 c. Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

View the embedded image gallery online at:
http://grebocin.com/sport#sigProId602b63e74f

Gminny Turniej Unihokeja w Złotorii

23 października odbył się w Złotorii Gminny Turniej Unihokeja. Reprezentacja chłopców z naszej szkoły zdobyła brązowy medal. Opiekunem i trenerem był pan Tomasz Stelmach. Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

 

Strona 1 z 15