Konkurs palmy

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

 

Przed i po świętach Wielkanocy w holu głównym budynku mogliśmy podziwiać wystawę palm wielkanocnych przygotowanych przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. Na konkurs dzieci z niewielką pomocą swoich najbliższych wykonały 42 prace. Jury miało trudne zadanie, aby wyłonić najpiękniejsze palmy. Ostatecznie nagrodzono 18 autorów prac.

Oto lista zwycięzców:

Marika Jankowska                            kl. 0a
Wiktor Nowak                                  kl. 0b
Martyna Dydak                                kl.Ob               
Agata Głowacka                               kl. Ib
Iwo Marcinek                                   kl. Ib
Julia Lipińska                                   kl. Ib
Natasza Dworznikowska                    kl. Ib
Wiktor Tomanek                              kl. Ic
Szymon Klonowski                           kl. Id
Agata Kęsicka                                 kl. Id
Sandra Kmita                                  kl. IIa
Dominika Drapiewska                      kl. IIb
Wiktoria Borkowska                         kl. IId
Nadia Szmidt                                  kl. IIe
Jakub Jarkiewicz                             kl. IIIa
Jakub Bylski                                   kl. IIIa
Mikołaj Bartkiewicz                          kl. IIIa
Marcin Lipiński                                kl. IIIb

Gratulujemy i zapraszamy do licznego udziału w kolejnych konkursach.
Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców. Dziękujemy.

 

Organizator konkursu:
Ilona Bożejewicz - Gajtkowska

View the embedded image gallery online at:
http://grebocin.com/osiagniecia?start=10#sigProIdf9d0c2f999

GMINNY KONKURS TEATRU JEDNEGO AKTORA

GMINNY KONKURS TEATRU JEDNEGO AKTORA
Dnia 04.04.2016 w Zespole Szkół nr 2 w Grębocinie odbył się po raz jedenasty, GMINNY KONKURS TEATRU JEDNEGO AKTORA dla uczniów klas I-III szkół gminy Lubicz. Uczestników konkursu i zaproszonych gości powitała dyrektor szkoły pani Aleksandra Lisiecka.
Dzieci przygotowały ciekawą interpretację wybranych wierszy.   Występy młodych artystów oceniało profesjonalne jury – aktorzy Teatru "Baj Pomorski" w Toruniu pani Grażyna Rutkowska-Kusa i pan  Krzysztof Zaremba.
I miejsce: Amelia Molek, uczennica ZS nr 2 w Grębocinie za wiersz "Biedronka"
                 Wiktoria Piotrzkiewicz z ZS nr 1 w Lubiczu Górnym  za wiersz "Lokomotywa"
II miejsce:  Adriani Szpała i Julii Hopke z ZS nr 1 w Lubiczu
III miejsce: Mateusz Stawski ze SP w Gronowie 
                    Tymon Radziński ze SP w Złotorii
 Wyróżnienia otrzymali Mateusz Talarek z ZS nr2 w Grębocinie i Lena Duszyńska ze SP w  Złotorii.
Wszyscy uczestniczy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.
Organizatorkami konkursu  były nauczycielki: Agata Marchlik, Małgorzata Prątnicka-Bartosińska i Małgorzata Rozesłaniec

View the embedded image gallery online at:
http://grebocin.com/osiagniecia?start=10#sigProIddccbbbdcad

ZDOBYLIŚMY CERTYFIKAT SZKOŁA DEMOKRACJI

 Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała certyfikat Szkoła Demokracji w projekcie realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Warunkiem zdobycia certyfikatu było udowodnienie, że nasza szkoła spełnia zasady demokracji w 7 certyfikowanych obszarach. Relacje z każdego obszaru oraz komentarze do nich można przeczytać klikając na poniższe linki strony internetowej projektu. Pracą nad projektem w naszej szkole zajęła się grupa projektowa składająca się z przedstawicielek Samorządu Uczniowskiego: Marysia Kowalska, Wiktoria Czenkusz, Patrycja Kuczkowska i Wiktoria Kęsicka oraz Opiekuna SU: Aneta Furmańska. Nieocenioną pomocą i inspiracją do otrzymania certyfikatu była oczywiście Pani Dyrektor Aleksandra Lisiecka. W dniach 14-15 kwietnia wybieramy się do Warszawy na konferencję podsumowującą projekt Szkoła Demokracji i po odbiór naszego certyfikatu.

     BRAWO MY

 

http://szkolademokracji.ceo.org.pl/relacje/wybory-reprezentacji,1013

 

http://szkolademokracji.ceo.org.pl/relacje/komunikacja-i-media,1071

 

http://szkolademokracji.ceo.org.pl/relacje/otwarta-szkola,1298

 

http://szkolademokracji.ceo.org.pl/relacje/dzialania-uczniow,1374

 

http://szkolademokracji.ceo.org.pl/relacje/uczenie-sie-i-nauczanie,1493

 

http://szkolademokracji.ceo.org.pl/relacje/zasoby-i-kwestie-formalne,1511

 

http://szkolademokracji.ceo.org.pl/relacje/podejmowanie-decyzji,1582

 

 

 



 

 

 

WOJTEK MAŁKIEWICZ - UCZEŃ KLASY VIB PODWÓJNY LAUREAT KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH KURATORA OŚWIATY W BYDGOSZCZY

 

WOJTEK MAŁKIEWICZ - UCZEŃ KLASY VIB PODWÓJNY LAUREAT

KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH KURATORA OŚWIATY W BYDGOSZCZY

 

Niesamowity sukces ucznia naszej szkoły na etapie wojewódzkim konkursu z języka polskiego oraz z matematyki. Zarówno z języka polskiego, jak i z matematyki Wojtek Małkiewicz uzyskał tytuł laureata konkursu. Poza prestiżowym zwycięstwem Laureat zapewnił sobie zwolnienie z I części sprawdzianu szóstoklasisty i uzyskanie 100% punktów.

Do konkursu polonistycznego uczeń przygotowywał się pod kierunkiem pani Zofii Waszak, a do konkursu z matematyki pod kierunkiem pani Katarzyna Rzepeckiej.

W wolnych chwilach Wojtek trenuje grę w Go. W tym roku został Mistrzem Polski Juniorów Go w kategorii do lat 16.

Klasa z radością i uznaniem przyjęła sukces kolegi i powitała Wojtka gromkimi brawami.

 

Dyrektor szkoły, pani Aleksandra Lisiecka wraz z wicedyrektor, panią Iwoną Bartczak oraz cała społeczność szkolna cieszą się z osiągnięć Wojtka.

Wojtek Małkiewicz

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015 – I semestr

 

OSIAGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS 0 – III


OSIAGNIĘCIA UCZNIÓW – KLASA IIIB – AGATA MARCHLIK

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Postać św. Mikołaja”

 

Jan Gajtkowski I m-ce

Szkolny Konkurs Fotograficzny ,,Jesień w obiektywie”

 

 Paweł Chmiel I m-ce

Mikołaj Skierkowski II m-ce

Jan Gajtkowski I m-ce

Klaudia Drapiewska II m-ce

 

Szkolny Konkurs Plastyczny ,, Krajobraz jesienny”

 

Eryk Żurawski I m-ce

Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Magia świąt”

 

Paweł Chmiel II m-ce

Olga Elwartowska III m-ce

 

Szkolny Konkurs ,,Najpiękniejszy stroik świąteczny”

 

Klaudia Drapiewska I m-ce

Jan Gajtkowski II m-ce

 

Gminna Olimpiada Sportowa (wspólnie  z uczniami kl. IIIa) – III m-ce

 

Paweł Chmiel

Oliwier Kłutkowski

 

OSIAGNIĘCIA UCZNIÓW  KLASY  IIB– MAŁGORZATA BARTOSIŃSKA

 

Konkurs fotograficzny

 

Kacper Kamiński I miejsce
Amelia Molek I miejsce
Wiktoria Koc II miejsce

Magia świąt Bożego Narodzenia-konkurs plastyczny


Amelia Molek I miejsce
Mikołaj Subocz II miejsce
Joanna Stasiorowska II miejsce
Marcin Lipiński III miejsce

Jesienne Krajobrazy

 

Amelia Molek II miejsce

 

 

OSIAGNIĘCIA UCZNIÓW  KLASY  IC – JOLA LESZCZYŃSKA,


Konkurs plastyczny„Jesienne krajobrazy”

 

I miejsce Antonina Biernat

II miejsce Małgorzata Siemiątkowska


Konkurs „Stroik świąteczny”

 

II miejsce Marcel Popławski

wyróżnienie Mikołaj Lewandowski


Konkurs plastyczny „Magia Świąt Bożego Narodzenia”

 

I miejsce Emilka Wachowska

II miejsce Klaudia Wudarska

 

OSIAGNIĘCIA UCZNIÓW KLASY  IIIA – ILONA BOŻEJEWICZ,

 

Konkurs plastyczny „Magia Świąt Bożego Narodzenia”

 

Julia Paradowska II miejsce

Gminna Olimpiada Sportowa

III miejsce - Jakub Krawitowski, Julia Stolarska, Oskar Borkowski

Szkolny konkurs czytelniczy

Klasa IIIA I miejsce

 

OSIAGNIĘCIA UCZNIÓW  KLASY I B– MAŁGORZATA ROZESŁANIEC,

 

Szkolny Konkurs Fotograficzny ,, Jesień w obiektywie”

 

Dominika Drapiewska- II m/ce

Patrycja Darłak – II m/ce

Jarosław Bendykowski – II m/ce

Szkolny Konkurs Plastyczny ,, Magia świąt”

Patrycja Darłak - II m-ce,

Dominika Drapiewska - III m-ce

Szkolny Konkurs ,, Najpiękniejszy stroik świąteczny”

Kornel Dębski - I m-ce,

Mateusz Talarek - I m-ce

Szkolny Konkurs Plastyczny ,, Krajobraz jesienny”

Patrycja Darłak – I m/ce

 

 

OSIAGNIĘCIA UCZNIÓW – KLAS IV – VI

 

Konkurs Literacki dla uczniów klas IV-VI

pt. „Mój sposób na pokonywanie trudności z ortografią”

 

Karol Gajtkowski Va zdobył I miejsce na poziomie klas IV-VI

 

 uczniowie klasy IVA:

Karolina Buczkowska

Lidia Kamińska

Dawid Rzepiński

Aleksandra Szefler

 

                                               uczniowie klasy IVC:

Kornelia Moszczyńska

Wiktoria Ryczkowska

Filip Wierzbicki

zdobyli wyróżnienia w tym konkursie dla swojej kategorii wiekowej.

Konkurs Przedmiotowy z przyrody – etap szkolny

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się :

Wojciech  Małkiewicz, Julia Bednarska, Agata Szałkowska, Natalia Witkowska , Paulina Lewicka

Małkiewicz Wojciech Vb

- zakwalifikowany do rejonowego etapu konkursu języka polskiego, matematyki, przyrody

- mistrz krajowy gry w „Go”

Małkiewicz Wojciech Vb, Drożdżewski Dominik oraz Karol Gajtkowski VA

- I miejsce w gminie w konkursie „Skarby Powiatu Toruńskiego”

 

Natalia Witkowska VIa

- zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego konkursu języka polskiego    -została finalistką

 

Julia Bednarska Va

- II miejsce w Mistrzostwach Polski w GO do lat 16

Karol Gajtkowski Va

- Ogólnopolskie Konkursy Tańca Towarzyskiego - III miejsce Wągrowiec, II miejsce      Warszawa, III miejsce Łomianki, II miejsce Rakoniewice

Maksymilian Szmigiel Va

- III miejsce w szkolnym konkursie Sudoku

Dobrosława Puszczyńska IVb

 

wyróżnienie w wojewódzkim konkursie historycznym „Toruńskie pierniki”

LIGA  ZADANIOWA”- KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI

WYNIKI  ETAPU  SZKOLNEGO

I miejsce – Małkiewicz Wojciech  – kl. V b – zakwalifikowany do etapu rejonowego

II miejsce – Babiarz Kacper  - kl. V b – zakwalifikowany do etapu rejonowego

III miejsce – Gajtkowski Karol – kl. V a – zakwalifikowany do etapu rejonowego

Etap rejonowy tego konkursu trwa. Uczniowie ci biorą w nim udział.

W lutym będzie trzecie spotkanie konkursowe etapu rejonowego.

WOJEWÓDZKI  KONKURS  PRZEDMIOTOWY  Z  MATEMATYKI 

DLA UCZNIÓW  SZKÓŁ  PODSTAWOWYCH

Małkiewicz Wojciech – kl. V b – udział w etapie rejonowym

Witkowska Natalia – kl. VI a – udział w etapie rejonowym

Lewicka Paulina – kl. VI a – udział w etapie rejonowym

Do etapu wojewódzkiego się nie zakwalifikowali.

Konkurs językowo – plastyczny „Leśny Poliglota”

 

II miejsce Laura Frank VIa przygotowanie pracy plastycznej

 

Gminny konkurs plastyczny „Zabytki w mojej gminie”

prace plastyczne indywidualne miejsca I- III

Karol Ezman IVc, Eryk Tometczak IV, Paulina Lewicka VIa, Natalia Banaszkiewicz Vb

 

    

makiety SP

II miejsce Wiktoria Jankowska, Zosia Kalczyńska, Dobrusia Puszczyńska, Wiktoria Radzka, Kornelia Zygadło,

 

III miejsce Maciej Wojtunik, Martyna Jaranowska, Hanna Siemiątkowska, Kornelia Moszczyńska IVc,

 

Wyróżnienie: Filip Wierzbicki

Konkurs plastyczny DUON „ Gaz w naszym domu” 4-6 SP

 

miejsca I-III Buczkowska Karolina IVb, Talaś Izabela, Siemiątkowska Hania

Konkurs Kolęd SP

I miejsce

IV c (Wiktoria Ryczkowska, Kinga Piasecka, Kornelia Moszczyńska, Kinga Piasecka, Hanna Siemiątkowska, Martyna Jaranowska – dzwonki, Bartek Józefowicz i Mateusz Popławski - gitary)

 

II miejsce ex aequo

IV a (Julia Jankowska, Agata Kalita, Paulina Szymel, Aleksandra Szefler, Paulina Wiśniewska, Karolina Buczkowska,Mikołaj Hinc- saksofon)

V b Agnieszka Łyszcz

VI a Agata Szałkowska

VI b Aleksandra Dabrowska, Paulina Guzowska, Zuzanna Ziobrowska, Kinga Brzezińska, Jadwiga Iżemska, Oliwia Bielicka, Jakub Rochniński

 

III miejsce ex aequo

IV b (Zuzanna Borkowska, Kornelia Zygadło, Dobrusia Puszczyńska, Julia Bączek, Wiktoria Jankowska)

Va (Aleksandra Walenciak, Katarzyna Krawitowska, Julia Wudarska, Amelia Weiss, Kornelia Siemiątkowska – gitara)

Konkurs na  wykonanie zielnika ,, Barwy jesiennych liści’’  klasy  IV

 

         I  miejsce  Dobrosława  Puszczyńska

            II  miejsce Wiktoria  Radzka,  Zuzanna  Borkowska

            III miejsce  Zofia  Kalczyńska , Martyna  Jaranowska

SUKCESY SPORTOWE

III miejsce

w Gminnym Turnieju  Piłki Nożnej chłopców SP

4 październik 2014 – Orlik Grębocin.

Skład drużyny:

1.      Chłopecki  Jakub

1.      Klonowski Kacper

2.      Wojtowicz Miłosz

3.      Piankowski Jakub

4.      Tomaszewski Krystian

5.      Waszewski Karol

6.      Ciesielski Artur

7.      Śmigielski Martin

8.      Bielski Mateusz

9.      Stępniewski Mateusz

 

I miejsce

Turniej Orlików  o Puchar Premiera Donalda Tuska SP i Gimnazjum

13.09.2014 Orlik Grębocin dziewczęta (etap  gminny)

Skład drużyny dziewcząt:

- Żurawska Oliwia kl. I gimn.

- Sobiechowska Marta kl. I gimn.

- Kossakowska Natalia kl. I gimn.

- Bączek Zuzanna kl. I gimn.

- Lasecka Michalina kl. I gimn.

- Burdach Oliwia kl. I gimn

- Guzowska Paulina kl. 6

- Grzankowska Aleksandra kl.6

- Tomaszewska Wiktoria kl. 6

- Miedzak Julia kl. 6

 

III miejsce

Turniej Orlików  o Puchar Premiera Donalda Tuska

13.09.2014 chłopcy (etap  gminny)

 

1.      Błotnicki  Damian

1.      Dąbrowski Dawid

2.      Olszewski Hubert

3.      Opoka Alan

4.      Ziemiewicz Szymon

5.      Borzym Konrad

6.      Sławinowski Patryk

7.      Szmugiel Maksymilian

8.      Kostyra Dominik

10.Wochna Damian

III miejsce 

Drużynowo Gminny Turniej  Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych

 – 13 grudnia 2014 w Lubiczu Górnym.

 Skład reprezentacji:

- Julia Midzak

- Wiktoria Tomaszewska

- Agata Szałkowska

- Damian Wochna

- Martin Śmigielski

- Mateusz Stępniewski

 

I miejsce 

Indywidualny Gminny Turniej  Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych

– 16 grudnia 2014

 

I miejsce w Indywidualny Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych

 

- Julia  Miedzak

I miejsce

Gminny Wyścig Kolarski uczniów Szkół Podstawowych

- październik 2014 Lubicz Górny

 

1.      Sokolowski Norbert

1.      Sokołowski Nikodem

2.      Gajdziński Szymon

3.      Buczkowski Jakub

4.      Wochna Damian

5.      Pączek Szymon

6.      Krzyżykowski Jakub

7.      Fritzkowski Eryk

8.      Borzym Konrad

9.      Opoka Alan

 

 

III miejsce

Zawody sportowe na ergometrze wioślarskim

29.01.2015 Lubicz Dolny

 

Skład drużyny:

            Borzym Kornelia

            Czmut Julia

            Bielicka Oliwia

            Guzowska Paulina

            Bednarska Julia

            Walenciak Ola

            Buczkowski Jakub

            Wochna Damian

            Ciesielski Artur

            Klonowski Kacper

            Waszewski Karol

            Bielski Mateusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSIAGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS I – III GIMNAZJUM

 

WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY Z BIOLOGII

 

4 UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWAŁO SIĘ DO ETAPU REJONOWEGO

( M. Szefler, W. Zygnerska, P. Lisewska, M. Rojek)

 

DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO dostała się – M. Szefler

 

WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY Z  HISTORII

do etapu rejonowego przeszedł Aleksander Kiciński z klasy 3GB

 

WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY Z GEOGRAFII

do etapu rejonowego przeszedł Mateusz Ziemiewicz z klasy 3GC

 

Plener malarski „Natura i architektura w Turznie”

 

I miejsca Weronika Siemiątkowska IGC i Marta Rochnińska IGA

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny w Łubiance „Patriotyzm zobowiązuje nas do …”

 

wyróżnienia Marcelina Latańska IIIGC, Agata Tarkowska IIGA

 

Gminny konkurs plastyczny „Zabytki w mojej gminie”

prace plastyczne  indywidualne    wyróżnienia:

Weronika Siemiątkowska IGC, Kacper Andziński IGA, Mikołaj Osiński IGA,

 

    makiety Gimnazjum

 I miejsce: Zuzanna Bączek, Oliwia Burdach, Joanna Gejda, Karol Świeczkowski IGB,

 II miejsce Paulina Ziółkowska, Sonia Paurowska IGB,

 

Konkurs plastyczny DUON „ Gaz w naszym domu”

 

wyróżnienie Bączek Zuzia IGB , Andziński Kacper IGA, Weiss Zuzia IGB

 

Konkurs Kolęd Gimnazjum

 

I miejsce

IIGA Jagoda Kraińska, Paulina Żurawska, Karolina Paradowska, Jakub Godurowski, Kinga Ardanowska i Agata Tarkowska – gitary

II miejsce ex aequo

IGA Miłosz Waszewski, Michał Gołaś, Mikołaj Osiński - gitary

IIIGA Monika Rojek, Emilia Szyjkowska i Paulina Lisewska - klawisze

IIIGC Marcelina Latańska, Weronika Koc, Wiktoria Wiśniewska, Klaudia Grodzicka, Wiktoria Sienkiewicz, Dorian Borzym – klawisze,

III miejsce ex aequo

IGB Joanna Gejda, Zuzanna Bączek, Zuzanna Weiss, Dominik Biernacki, Aleksander Borek, Kacper Wasiak, Dariusz Gejda - gitara

IGC Julia Kalita, Natalia Meler, Marta Rochnińska

IIGB Matylda Gajtkowska, Sebastian Jarek

 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego STORY TELLING

organizowany przez II LO w Toruniu

Marcelina Latańska, IIIGC, wyróżnienie

 

 

Rynek Pracy pod Lupą II- opis pracy w wymarzonym zawodzie

Laureat Marcelina Latańska 3GC

Wyróżnienie Klaudia Grodzicka  3GC

                                                     

                                                      Dominik Biernacki kl. IGb

- Turniej Tańca Beko Dance Cup w Chojnicach - 21.09.2014 - wywalczył 1/12 par
 - Grand Prix Polski FTS Mistrzostwa Woj. I OTTT Awangarda 4-5.10.2014

Liga Okręgowa wywalczył 1/8par
 - III OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy 22.11.2014 wywalczył 1/8 par i awans do klasy D

- Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Jezioraka w kategorii 12-13 D 7.12.2014 wywalczył 3/8 par

SUKCESY SPORTOWE

Kacper Dąbrowski IIIGc

zdobył tytuł Wicemistrza Świata w Mistrzostwach Świata w Kickboxingu kadetów i juniorów, które odbyły się we włoskim Rimini w dniach 6-14 września 2014r. (w zawodach wzięło udział około 2500 zawodników z całego świata)

I miejsce

Gminny  Turniej  Piłki  Siatkowej  chłopców  Gimnazjum 

22 styczeń  2015 w Grębocinie

 

Skład  drużyny:

1.      Osiński  Jakub

1.      Błotnicki Bartosz

2.      Szałkowski Piotr

3.      Reczkowski  Mirosław

4.      Bartosz Kalka

5.      Jakub Godurowski

6.      Radek Nowakowski

      8.   Wiśniewski Paweł

      9.   Ogdowski Mateusz

     10.  Mróz Mikołaj

     11. Tonderski Bartosz

 

II miejsce

Powiatowy  Turniej  Piłki  Siatkowej  chłopców  Gimnazjum 

28 styczeń  2015 w Grębocinie

Skład  drużyny:

Osiński  Jakub

Błotnicki Bartosz

Szałkowski Piotr

Reczkowski  Mirosław

Bartosz Kalka

Jakub Godurowski

            Wiśniewski Paweł

            Ogdowski Mateusz

            Mróz Mikołaj

            Tonderski Bartosz

 

I miejsce

Turniej Orlików  o Puchar Premiera Donalda Tuska

13.09.2014 Orlik Grębocin dziewczęta (etap  gminny)

 

Skład drużyny  dziewcząt:

- Żurawska  Oliwia kl. I gimn.

- Sobiechowska Marta kl. I gimn.

- Kossakowska Natalia kl. I gimn.

- Bączek Zuzanna kl. I gimn.

- Lasecka Michalina kl. I gimn.

- Burdach Oliwia kl. I gimn

- Guzowska Paulina  kl. 6

- Grzankowska  Aleksandra kl.6

- Tomaszewska Wiktoria  kl. 6

- Miedzak Julia kl. 6

 

I miejsce

Zawody sportowe na ergometrze wioślarskim

29.01.2015 Lubicz Dolny

 

Skład drużyny:

            Osiński Jakub

            Dąbrowski Kacper

            Łucki Kamil

            Reczkowski Mirosław

            Dąbrowski Adam

            Kiciński Aleksander

 

I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego  w Tenisie Stołowym szkół gimnazjalnych drużynowo

Zławieś 03.02. 2015

Skład drużyny

            Klaudia Grodzicka    

Jzabela  Baprawska

            Julia Ambroziewicz

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego  w Tenisie Stołowym szkół gimnazjalnych

I miejsce

Klaudia Grodzicka 

       II miejsce

Izabela Baprawska

 

 

Strona 3 z 5