Osiągnięcia uczniów II semestr

OSIĄGNIĘCIA  UCZNIÓW – SEMESTR II

               ROK SZKOLNY 2016/17- EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 

 

 KLASA I A

 

Konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną

Mateusz Śliwa – I miejsce 

Karolina Zielińska - II miejsce

Aleks Kurlenda - II miejsce

 Maciej Bania – II miejsce

 

  KLASA I B

 

Konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną

Natalia Radio - I miejsce

Adam Gedart – I miejsce

Maciej Gejda – I miejsce

Jakub Nazarkiewicz – I miejsce

Karol Witkowski – I miejsce

Damian Żółtowski – II miejsce

Filip Bartczak – II miejsce

Julia Wiśniewska – II miejsce

 

Konkurs Wiosna w obiektywie

Dariusz Bendykowski – II miejsce

Szkolny Konkurs Jednego Aktora

Martyna Dydak – I miejsce

 

Gminny Konkurs Jednego Aktora

Martyna Dydak - wyróżnienie

 

Mini Lista Przebojów

Julia Wiśniewska – II miejsce

 

KLASA IIA

 

 

Konkurs "Jednego Aktora"- etap szkolny                                         

Nadia Molek - 2 miejsce

Konkurs "Jednego Aktora" - etap gminny

Nadia Molek - wyróżnienie

 "Mini lista przebojów" – konkurs szkolny

Zuzanna Borucka  - I miejsce

Lena Krystkiewicz – I miejsce

Nadia Molek – I miejsce

Emila Piątkowska - I miejsce

Julia Szyszka – III miejsce

Emila Piątkowska – III miejsce

Maja Grzankowska - III miejsce

Konkurs Piosenki Dziecięcej – konkurs szkolny

Zuzanna Borucka – I miejsce

Lena Krystkiewicz – I miejsce

Nadia Molek - I miejsce

Konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną

Lena Krystkiewicz – II miejsce

Kacper Liro  - II miejsce

Najładniejsza Maska Karnawałowa

Patrycja Gogolin – III miejsce

Turniej Go – konkurs szkolny

Jakub Krawczyk - III miejsce 

Konkurs Piosenki Dziecięcej dla klas 1-3

Lena Krystkiewicz - I miejsce

Nadia Molek – I miejsce

Zuzanna Borucka - I miejsce

Emilia Piątkowska – III miejsce

Maja Grzankowska – III miejsce

Julia Szyszka - III miejsce

 

KLASA II B

 

 

Konkurs matematyczny „Kangurek”

 

Grzegorz Tarka - I miejsce

 

Turniej wiedzy klas I-III

 

Agatka Głowacka – II miejsce   

  

Konkurs przyrodniczy „Piękno przyrody”

 

Zuzanna Olejarz – III miejsce   

 

Konkurs Fotograficzny "Wiosna w obiektywie"

 

Zuzanna Olejarz - II miejsce

 

Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna

 

Zuzanna Olejarz - I miejsce

 

 

 

 

 

 

 

KLASA II C

 

 

Konkurs Wiedzy i Umiejętności

 

Zosia Pączek - I miejsce

 

 

 

KLASA II D

 

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

 

Marta Lubańska - wyróżnienie

 

Gminny Konkurs Fotograficzny ,, Cztery pory roku”

 

Agata Kęsicka – wyróżnienie

 

Szkolny Konkurs Fotograficzny ,, Wiosna w obiektywie”

 

Zuzanna Łucka - I miejsce

 

Bartosz Ratajczak - II miejsce

 

Jakub Wudarski  - III miejsce

 

Maria Kowalska – III miejsce

 

Szkolny Konkurs Wiedzy i Umiejętności

 

Rozalia Sioma – III miejsce

 

Szkolny Konkurs ,,Minilista przebojów”

 

Martyna Gorczyca, Marta Lubańska, Agata Kęsicka - I miejsce

 

Zuzanna Ardanowska – II miejsce

 

Dominika Wojnowska – III miejsce

 

Szkolny Konkurs Plastyczny ,, Ozdoba wielkanocna”

 

Zuzanna Łucka – I miejsce

 

Agata Kęsicka – I miejsce

 

Franciszek Jarkiewicz  – I miejsce

 

Julia Gołaś – I miejsce

 

 

KLASA III A

Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna

Filip Adamczyk  - II miejsce

Wiem o czym czytam

Anna Sosnowska I miejsce

KLASA III B

inny Konkurs Ortograficzny

 

Wiktor Mariański - I miejsce ( zespołowo)

Szkolny Konkurs Wiedzy

 Alan Batyra - II miejsce

Szkolna Mini lista Przebojów

Patrycja Darłak - I miejsce

Szkolna Mini lista Przebojów

Kornel Dębski - III miejsce

Maksymilian Globisz – III miejsce

Nikodem Rajek – III miejsce

Konkurs fotograficzny - "Wiosna w obiektywie"

Jarosław Bendykowski - I miejsce

Szkoly Konkurs Przyrodniczy

Kamil Groszewski - I miejsce

 

KLASA III C

Mini Lista Przebojów

Nikola Aniołkowska - II miejsce

Wiktoria Aniołkowska – II miejsce

Klaudia Wudarska – II miejsce

Emilia Wachowska – II miejsce

Małgorzata Siemiątkowska – II miejsce

Marcelina Domin – II miejsce

Patrycja Radziejewska – II miejsce 

Julia Ciżmowska – II miejsce

Zuzanna Barcikowska – II miejsce

Szkolny Kangur Matematyczny

Mateusz Spich - I miejsce

Gminny Kangur Matematyczny

Mateusz Spich - III miejsce

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

 Mateusz Spich - I miejsce

Gminny Turniej Ortograficzny

 Aleksandra Kowalska - I miejsce

Gminny Konkurs Jednego Aktora - etap szkolny

 Antonina Biernat - III miejsce

KLASA III D

 Konkurs - "Ozdoba wielkanocna"

Michalina Godurowska - I  miejsce

Wiktoria Borkowska - II  miejsce

Konkurs -"Mini lista przebojów klas I-III": 

III D - II miejsce - cała klasa 

Natalia Perzak – III miejsce

Kalina Mochalska – III miejsce

Marika Lewandowska – III miejsce

Zuzanna Więcek – III miejsce

Amelia Rumińska – III miejsce

Michalina Godurowska – III miejsce

Julia Ciupak – wyróżnienie

Zuzanna Mędrkiewicz – wyróżnienie

 Maja Hinc – wyróżnienie

 Wiktoria Borkowska- wyróżnienie

 Lena Kurkowska – wyróżnienie

 Amelia Rybińska – wyróżnienie

KLASA III E

 Gminny Konkurs Ortograficzny

 Sandra Pniewska - I miejsce

 Wiem co czytam - konkurs szkolny

 Nadia Szmidt - III miejsce

 Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 

 Sandra Pniewska - wyróżnienie

 Mini Lista Przebojów

 Amelia Żubkowska - I miejsce

 Gminny Konkurs Atari Go

 Mateusz Jaroszewski - III miejsce

 Mikołaj Bejrowski – III miejsce

 Konkurs Jednego Aktora - etap szkolny

 Ruben Gołębiewski - wyróżnienie

 KLASA V B

 Konkurs języka angielskiego "The Big Challenge"

 gor Szczech – udział i dobry wynik

Konkurs plastyczno - ekologiczny "Przestrzenie przyrody"

 Maciej Dymerski - wyróżnienie

 Kangurek matematyczny

 Michał Lubański – wyróżnienie, nagroda 2 stopnia

Kangur matematyczny

 Igor Szczech – III miejsce

 Szkolny Konkurs ortograficzny klas 4-6

 Igor Szczech – I miejsceKLASA VI A

 Konkurs języka angielskiego "The Big Challenge"Dominika Jędrzejczak – III miejsce

 KLASA VI B

 I miejsce w konkursie szkolnym " Powitanie wiosny" – cała klasa

 I miejsce w konkursie na świąteczny wystrój sali– cała klasa

 I miejsce w konkursie kibicowania – cała klasa

 I miejsce w Gminnym Turnieju Klas Szóstych „Zaproś sąsiada” - cała klasa

Konkurs języka angielskiego "The Big Challenge"

Zuzanna Borkowska – II miejsce

 Konkurs gminny "W świecie starożytnych Rzymian"

 Zuzanna Borkowska – I miejsce

Dobrosława Puszczyńska - I miejsce

 Wojewódzki Konkurs Katarzynkowy

Dobrosława Puszczyńska – III miejsce

 Wojewódzki Konkur matematyczny „ Liga Zadaniowa”

 Maciej Tarka – III miejsce

 Gminny Konkurs Ortograficzny

 Maciej Tarka – I miejsce

KLASA VI C

Konkurs języka angielskiego "The Big Challenge"

 Nikola Gołąbek – III miejsce

 X Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Brodnicy

Wiktoria Ryczkowska – IV miejsce

XII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego "SOLO DUET"

 Wiktoria Ryczkowska – I miejsce 

IV Ogólnopolski Turniej Tańca "Bydgoska Układanka Taneczna"

 Wiktoria Ryczkowska – II miejsce

 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Lesznowola

Kornelia Moszczyńska – II miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Ostródy

 Kornelia Moszczyńska – I miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Żukowa

 Kornelia Moszczyńska – I miejsce

 Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego w Elblągu

 Kornelia Moszczyńska – II miejsce

 Gminny Konkurs Historyczny „W świecie starożytnych Rzymian”

 Nikodem Siemiątkowski – I miejsce

 Maciej Wojtunik – I miejsce

 

 KLASA I GC

Wojewódzki Przegląd Artystyczny " Szkolna Scena Piosenki i Poezji" 

Zespół wokalno-instrumentalny (wybrani uczniowie z klasy) – III miejsce

 

Wojewódzki Przegląd Artystyczny  

Klaudia Machnowicz - III miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Niezwykły Świat Płazów”

 

Katarzyna Krawitowska - wyróżnienie

 

Międzyszkolne Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

 

Zespół Szkół nr 2 w Grębocnie – I miejsce

 

Mikołaj Widliński, Katarzyna Krawitowska, Klaudia Pawlikowska, Konrad Borzym

– II miejsce (drużyna)

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grand Prix w Zgierzu

 

Aleksandra Stępniewska – II miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Black Dance wiosna 2017"

 

Aleksandra Stępniewska – II miejsce

 

XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Perła Bałtyku

 

Aleksandra Stępniewska - II miejsce

 

 GD Dance Show Łazy 2017 – turniej ogólnopolski

 

Aleksandra Stępniewska – III miejsce

 

 

Klasa III GA

 

Wojewódzki Przegląd Artystyczny " Szkolna Scena Piosenki i Poezji"

 

zespół woklano – instrumentalny (wybrani uczniowie z klasy) - III miejsce

 

III Edycja Festiwalu  Historycznego Tradycja i Pamięć (obejmująca dwa województwa: kujawsko - pomorskie i łódzkie)

 

Szymon Bednarski – autor najlepszej pracy

 

 

KLASA III GB

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski "Poetycka Podróż z Adamem Mickiewiczem"

 

Joanna Gejda - nagroda Grand Prix

 

Wojewódzki Przegląd Artystyczny " Szkolna Scena Piosenki i Poezji"

 

Zespół wokalno-instrumentalny (wybrani uczniowie z klasy) – III miejsce

 

 

KLASA III GC

 

Wojewódzki Konkurs  Przedmiotowy z biologii

 

Natalia Meler - laureatka  

 

 

SUKCESY SPORTOWE

 

 

I  miejsce  Mistrzostwa  Powiatu  Toruńskiego w  Drużynowym  Tenisie  Stołowym  chłopców   Gimnazjum -  26.01.2017 Turzno

- Wełnowski  Igor

- Dekowski Karol

 

 

I  miejsce  Mistrzostwa  Powiatu  Toruńskiego w  Drużynowym  Tenisie  Stołowym  dziewcząt    Gimnazjum -  26.01.2017 Turzno

- Baprawska  Izabela

- Mróz  Ewa

- Sobiechowska  Marta  (rezerwowa)

 

II miejsce   Mistrzostwa Powiatu  Toruńskiego w  Piłce  Siatkowej  chłopców  Gimnazjum 25.01.2017:

- Fritkowski  Kewin

- Wełnowski  Igor

- Dąbrowski Adam

- Dekowski  Karol

- Piechocki Paweł

- Waszewski Miłosz

- Osiński Mikołaj

- Maciąg Hubert

- Buczkowski Patryk

- Gołaś Michał

 

 

II miejsce Gminny Turniej  Piłki  Halowej  dziewcząt  SP – 14. 02.2017  Grębocin:

- Gołąbek Nikola

- Siemiątkowska Hanna

- Hryniewicz Anita

- Zygadło Kornelia

- Pastuszak Kamila

- Stolarska Julia

- Rutkowska Nikola

- Zarzycka Alicja

- Łęgowska Weronika

- Szkodzińska Wiktoria

 

I miejsce Gminny Turniej  Piłki  Halowej  dziewcząt  Gimnazjum – 16. 02.2017  Grębocin:

- Guzowska Paulina

- Dąbrowska Aleksandra

- Grzankowska Aleksandra

- Miedzak Julia

- Kawczyńska Agata

- Żurawska Oliwia

- Lasecka Michalina

- Borzym Kornelia

- Stępniewska Aleksandra

- Pawlikowska Klaudia

 

 

 

I miejsce Gminny Turniej  Piłki  Halowej  chłopców  Gimnazjum – 16. 02.2017  Grębocin:

-  Fritzkowski Kewin

- Maciąg Hubert

- Wiśniewski Jakub

- Świeczkowski Karol

- Osiński Mikołaj

- Buczkowski Patryk

- Dąbrowski Adam

- Dekowski Karol

- Wełnowski Igor

 

 

I  miejsce  w Ćwierćfinale Województwa Kujawsko – Pomorskiego w  Drużynowym  Tenisie  Stołowym  dziewcząt    Gimnazjum -  21.02.2017 Chełmno

- Baprawska  Izabela

- Mróz  Ewa

- Sobiechowska  Marta  (rezerwowa)

 

 

 

 

I  miejsce  w Półfinale Województwa Kujawsko – Pomorskiego w  Drużynowym  Tenisie  Stołowym  dziewcząt    Gimnazjum -  28.02.2017 Grudziądz

- Baprawska  Izabela

- Mróz  Ewa

- Sobiechowska  Marta  (rezerwowa)

 

 

V  miejsce  w Finale Województwa Kujawsko – Pomorskiego w  Drużynowym  Tenisie  Stołowym  dziewcząt    Gimnazjum -  17.03.2017 Barcin

- Baprawska  Izabela

- Mróz  Ewa

- Sobiechowska  Marta  (rezerwowa)

 

 

Gminny  Zawody  Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych

-17 maj 2017 Lubicz Dolny

 

- Lubański Michał kl. 5 - I miejsce  skok  w dal

- Klejna Jan kl .6 – II miejsce skok w dal

- Klejna Jan kl. 6-  II miejsce  bieg  60 m.

- Hryniewicz Anita kl. 6 -  III miejsce rzut  piłeczką palantową

- Buczkowski  Jakub  kl. 6 – III miejsce  rzut  piłką  lekarską

- Drapiewska Klaudia kl. 5  - III miejsce 60 m.

 

 

 

I miejsce w Gminnym  Turniejub Piłki  Siatkowej  dziewcząt  Gimnazjum

– 5 czerwiec 2017 Grębocin

 

- Schalkowska Klaudia

-Żurawska Oliwia

- Popczyk  Liwia

- Kuczkowska Patrycja

- Mróz Ewa

- Gałązka Julia

- Lasecka Michalina

- Szałkowska Agata

- Guzowska  Paulina

- Miedzak Julia

- Grzankowska Aleksandra

- Dąbrowska  Aleksandra

- Lewicka Paulina

- Sokólska Adrianna

- Borzym Kornelia

- Gołębiewska  Natalia

- Ziobrowska Zuzanna

- Tarkowska Joanna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia Igora Wełnowskiego

Osiągnięcia Igora Wełnowskiego

Igor trenuje od sześciu lat Kick-Boxing w Klubie SMOK TORUŃ

2014r.

- II miejsce w Mistrzostwach Polski W Dobrzejewicach

- Medal za Osiągnięcia Sportowe Powiatu Toruńskiego

- Nagroda od Wójta Gminy Lubicz

 

2015r.

- I miejsce w Mistrzostwach Polski w Lidzbarku + Puchar dla Najlepszego Zawodnika

- I miejsce na Pucharze Polski w Szczecinie

- Medal za Osiągnięcia Sportowe Powiatu Toruńskiego

- Nagroda od Wójta Gminy Lubicz

 

2016r.

-. 1 miejsce Puchar Polski w formule walki kick-laght Kick-Boxingu kadetów starszych w Szczecinie. (22.10.16r)

- III miejsce w Mistrzostwach Polski w Lesznie

- III miejsce na Mistrzostwach Polski w Mysiadle

 

2017r.

I miejsce w Mistrzostwach Polski w Kick-Boxingu Kadetów starszych w formule kick-laght w Mysiadle. (26 -27 maj 2017r.)

14 czerwca został wyróżniony przez Starostę Toruńskiego za osiągnięcia sportowe. 

 

Osiągnięcia szkolne

 

I miejsce  w Mistrzostwach Powiatu Toruńskiego W  Indywidualnym  Tenisie  Stołowym chłopców ,, Gimnazjada 2016/17” – 07.12.2016 Turzno:

 

 

I  miejsce  Mistrzostwa  Powiatu  Toruńskiego w  Drużynowym  Tenisie  Stołowym  chłopców   ,, Gimnazjada 2016/17” -  26.01.2017 Turzno

 

 

II miejsce   Mistrzostwa Powiatu  Toruńskiego w  Piłce  Siatkowej  chłopców 

,, Gimnazjada 2016/17” -  25.01.2017:

 

Grand Prix w konkursie recytatorskim!

Grand Prix dla naszej uczennicy- Joanny Gejdy

29 marca 2017r. uczniowie naszej szkoły w składzie: Zuzanna Bączek, Izabela Baprawska, Aleksander Borek i Joanna  Gejda uczestniczyli w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poetycka Podróż z Adamem Mickiewiczem w Zespole Szkół CKU w Gronowie. Nagrodę specjalną – Grand Prix- puchar oraz tablet -  jury przyznało naszej uczennicy – Joannie Gejdzie za recytację wiersza „Przyjaciele” A. Mickiewicza, natomiast  Izabela Baprawska otrzymała wyróżnienie za recytację wiersza „Żona uparta”.  Gratulujemy !!! Uczniów przygotowywała    p. Sylwia Gończewska

 

View the embedded image gallery online at:
http://grebocin.com/osiagniecia#sigProId955bf274a7

Przegląd Piosenki i Poezji

18 marca 2017r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XXV Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki i Poezji w Toruniu. Konkurs rokrocznie organizowany jest przez Zespół Szkół nr 28 w Toruniu. Udział biorą uczniowie soliści i zespoły w trzech kategoriach wiekowych z całego województwa kujawsko - pomorskiego. W tegorocznej edycji jak zwykle było wielu utalentowanych młodych ludzi. Naszą szkołę reprezentował m.in. zespół wokalno - instrumentalny gimnazjum z połączonych sił klasy IGC, IIIGA i IIIGB. Wykonana przez grupę piosenka z repertuaru Stanisława Soyki "Tolerancja" z towarzyszeniem instrumentów na żywo, wzbudziła zachwyt jury i publiczności co przełożyło się na III miejsce z ponad dziesięciu rywalizujących zespołów. Podczas ogłaszania wyników jurorzy cytowali słowa zaczerpnięte z piosenki przez nas wykonywanej " Życie nie tylko po to jest, by brać", aby podkreślić jak był to żywiołowy i radosny popis utalentowanej młodzieży. Uczniów przygotowała do konkursu pani Magdalena Kuster.

View the embedded image gallery online at:
http://grebocin.com/osiagniecia#sigProId6b840f4fd1

Strona 1 z 5